Ons team

Wij staan voor je klaar!

Met elkaar zorgen wij ervoor dat onze school voor jou een plek is waar je je echt thuis voelt. Een plek waar je mag zijn wie je bent, waar je kunt ontdekken waar je goed in bent en dé plek waar je werkt aan de toekomst die bij je past.

Directeur

Dhr. Roelof Huisman
T  0251-226601
E  r.huisman@kennemercollege.nl

Teamleider onderbouw

Mevr. Merel Rolink
T  0251-226601
E  m.rolink@kennemercollege.nl

Teamleider bovenbouw

Dhr. Ivo Krop
T  0251-226601
i.krop@kennemercollege.nl

Leermeesters en overige docenten

Elke klas heeft zijn eigen leermeester. De namen van de leermeesters en overige docenten delen we aan het begin van het nieuwe schooljaar. Je kunt het altijd navragen via 0251-226601.

Orthopedagoog

Mevr. Marita Smits en mevr. Eline de Groot

Maatschappelijk werker

Mevr. L. de Meijer

Interne contactpersonen

Mevr. R. Ebbelaar
Dhr. R. Bos
T 0251-226601
E r.ebbelaar@kennemercollege.nl
E r.bos@kennemercollege.nl

Externe vertrouwenspersoon

Dhr. Jan Wibbens
T 088-2383260
M 06-53697150
E J.wibbens@wibbens.nl

Schoolarts GGD

Mevrouw L. Bastiaanse
GGD Heemskerk
Duitslandlaan 3
1966 XA Heemskerk
T 0251-257433

Stichting Voortgezet Onderwijs Kennemerland

De Kennemer Praktijkschool maakt onderdeel uit van Stichting Voortgezet Onderwijs Kennemerland (SVOK). Een professionele en lerende organisatie waarin zes scholen voor voortgezet onderwijs samenwerken aan uitdagend, eigentijds en betekenisvol onderwijs. Het Bonhoeffercollege en het Jac. P. Thijsse College in Castricum, het Kennemer College havo-atheneum-gymnasium in Beverwijk en het Kennemer College mavo en beroepsgericht en de Kennemer Praktijkschool in Heemskerk. Samen motiveren we onze leerlingen om het beste uit zichzelf te halen, van praktijkonderwijs tot en met het gymnasium. Elke school geeft hier op geheel eigen wijze een unieke invulling aan.

Kijk voor meer info op: www.svok.nl